Franczyza na sportowo

Sieć sklepów z odzieżą i sprzętem sportowym liczy obecnie 35 placówek – 23 sklepy własne i 12 franczyzowych. Niedawno Bergson powiększył się o dwa nowe sklepy: w Galerii Słonecznej w Radomiu oraz w bytomskiej Agorze.
-Naszym priorytetem jest rozwój sieci detalicznej, dlatego staramy się pozyskać partnerów z terenu całego kraju. Do końca tego roku zamierzamy otworzyć łącznie dziesięć sklepów – zapowiada prezes zarządu Grzegorz Tryba.- Choć ostatnie lata nie były dla branży odzieżowej łatwe, to udało nam się otworzyć kolejne sklepy i poprawić ofertę towarową, więc z optymizmem patrzymy w przyszłość.
Sklepy Bergson powstają w miejscowościach liczących więcej niż 30 tys. mieszkańców. Placówki mają od 80 do 120 m2 powierzchni i znajdują się w galeriach handlowych i centrum miast. Franczyzobiorca nie musi samodzielnie poszukiwać lokalu, może w tej materii liczyć na pomoc sieci. Partner firmy zyskuje dostęp do szerokiej oferty produktów i akcesoriów, bierze również udział w akcjach marketingowych prowadzonych przez firmę. Franczyzobiorcy przechodzą szereg szkoleń, zarówno przed przystąpieniem do sieci, jak również w trakcie współpracy.
(mak)

PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

Jazda samochodem, może i wygodna, ale coraz bardziej kosztowna. Ceny paliw idą w górę i nie wiadomo, jak bardzo zdrożeją. Alternatywą jest tańszy w utrzymaniu rower. Czy popyt na jednoślady to gwarancja udanego biznesu?
Odzież z metką Bergson znają wielbiciele aktywnej turystyki i sportów outdoorowych. Teraz marka chce sprzedawać ją także w sklepach franczyzowych.
– Z rodziną podobno najlepiej wychodzi się na zdjęciu. A my prowadzimy razem biznes. I dobrze zarabiamy – mówi Maja Włoszczowska, wicemistrzyni olimpijska, która wspólnie z mamą i bratem prowadzi firmę Quest, produkującą profesjonalną odzież sportową.
Lasy i parki pełne biegaczy, ulice miast zamykane na czas maratonów – oto Polska Anno Domini 2017. Podczas gdy jedni ruszyli się zza biurek, by w pocie czoła spalać kalorie, inni postanowili zrobić na tym interes.
Sławomir Naskręt przebiegł już tysiące kilometrów i na butach do biegania zna się jak mało kto. Swoją wiedzę postanowił przekuć w biznes.
NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

O tym, dlaczego Xtreme Fitness Gyms stawia na wolnostojące kluby, opowiada Filip Puchalski, Commercial Director marki.
Iwona Korneluk 15 lat temu otworzyła swój pierwszy sklep pod szyldem Moodo. Jak jej się współpracuje z marką?
O wygodę i dyskrecję najłatwiej na własnym podwórku. Dlatego Laser On The Way szybko zyskuje zwolenników. Na czym polega ten koncept?
Homla chce powiększyć swoją sieć. Szuka franczyzobiorców zainteresowanych otwarciem sklepu marki w miastach powyżej 30 tys. mieszkańców.
Przejście z pracy na etacie do prowadzenia własnej działalności to decyzja wymagająca odwagi. Kasper Serafiński, właściciel sklepu Powered by Kramp, długo zastanawiał się, czy jest gotowy.
POPULARNE NA FORUM
hala sportowa
mega fajny pomysł! no więc tak, jeśli chcesz stworzyć obiekt sportowy, to pewnie warto byłoby skonsultować się z kimś, kto się na tym zna. może poszukaj w okolicy...
Polska biega. Kto na tym zarabia?
Producenci elektroniki też na tym zarabiają tworząc takie, nota bene całkiem fajne, opaski:)
hala sportowa
Poszukaj na forum sportowe fakty. Polecam
hala sportowa
mam pomysł na stworzenie obiektu sportowego u siebie w okolicy, czy znacie jakiś speców którzy pomogli by mi to od zera stworzyć?
Polska biega. Kto na tym zarabia?
Najważniejsze, że dużo osób dzięki aplikacji zaczęło biegać. Myślę, że z czasem chętnych będzie jeszcze więcej.
nice
hello
Mistrzowski Bus- ktoś coś słyszał?
Jest to kolekcja klocków konstrukcyjnych i unikatowych figurek nawiązujących do mistrzostw świata w piłce nożnej Rosja 2018. W kolekcji znajdują się zeszyty, klocki do...
Polska biega. Kto na tym zarabia?
Bardzo ciekawe są różne aplikacje do biegania. Na pewno ułatwiają zadanie i pomagają mierzyć efekty.