Franczyzowa jak własna

BZ WBK realizuje projekt budowy sieci partnerskiej na wzór własnych oddziałów bankowych. Głównym założeniem strategii spółki jest unifikacja całej sieci pod względem usług i produktów, a także wizualizacji. Ostatnio spółka wprowadziła nowe lokaty oszczędnościowe, które jednocześnie pojawiły się we własnych oddziałach bankowych BZ WBK oraz w placówkach BZ WBK Partner.
- Zależy nam aby wszelkie nowości, które wdrażamy we własnych oddziałach bankowych, były również dostępne w placówkach partnerskich. Dążymy do tego, aby oba rodzaje placówek funkcjonowały analogicznie. W ten sposób zunifikujemy warunki obsługi klienta, co z korzyścią wpłynie na partnerów BZ WBK – mówi Kamil Polikowski, dyrektor biura rozwoju placówek partnerskich BZ WBK.
Lokata BZ WBK posiada oprocentowanie od 4,5 proc. w skali roku. Nowość polega na swobodzie wypłat pieniędzy w każdej chwili, jak ze zwykłego konta.
Placówki partnerskie oprócz lokat dysponują pakietem produktów Banku Zachodniego WBK, który zawiera m.in. kredyty gotówkowe, konta osobiste, karty płatnicze, usługi Western Union, przyjmowanie płatności za rachunki oraz na zasadzie pośrednictwa, karty kredytowe, kredyty hipoteczne oraz produkty dla firm. W ten sposób partnerzy sieci czerpią przychody z różnych źródeł, mają gwarancję bezpieczeństwa i stabilizacji biznesu, co szczególnie sprawdza się w czasach spowolnienia gospodarczego. Elastyczne podejście do klienta zwiększa pole działania i tworzy możliwości szybkiej reakcji na nastroje panujące na rynku.
(mk)
ZOBACZ W KATALOGU





















PRZECZYTAJ ARTYKUŁY

Hiszpanie chcą sprzedać udziały w Santander Bank Polska austriackiemu Erste Group. Co to oznacza dla dalszego rozwoju sieci i dla franczyzobiorców?
W dobie dynamicznych zmian gospodarczych, niepewności rynkowej i rosnących oczekiwań klientów, budowanie trwałej i zaufanej marki staje się jednym z najważniejszych wyzwań dla współczesnych firm.
Do 60 tys. zł na otwarcie placówki partnerskiej – Alior Bank kontynuuje wsparcie dla przedsiębiorców.
Zostaw etat, postaw na siebie! Nowy numer „Własny Biznes FRANCHISING” to konkretne pomysły na biznes, sprawdzone modele franczyzowe i inspirujące historie przedsiębiorców.
– Polacy rocznie wydają na składki dotyczące wszystkich ubezpieczeń ponad 70 mld zł. Rynek rośnie co roku o kilka procent – mówi Paweł Gawinecki z ERGO Hestia.
NAJCZEŚCIEJ CZYTANE

Najlepsze rozwiązania rodzą się z potrzeby. Nie inaczej było w przypadku robota Fidi. Polskie rozwiązanie ma szansę podbić międzynarodowy rynek medyczny.
Plenti oferuje dostęp do innowacji za ułamek ich ceny. Ma też propozycje dla franczyzobiorców.
– Większość podłóg i drzwi sprzedaje się wraz z usługą montażu, dlatego ekipy montażowe to bardzo ważna część mojego biznesu – mówi Radosław Chabowski, franczyzobiorca DDD Dobre Dla Domu.
Cafe Słodziak mocno stawia na social media. Marka otworzyła też nowy punkt franczyzowy.
Jak organizuje się wyprawy w odległe zakątki świata? Czy Polacy są w stanie dużo zapłacić za podróżowanie? – o tym i nie tylko o tym opowiada Tomasz Obuchowicz, współwłaściciel biura podróży Sunsara.
POPULARNE NA FORUM
Franczyza Credit Agricole/Alior Bank
Witam, czy ktoś ma doświadczenie z bankiem Credit Agricole i mógłby doradzić w jakim stopniu ta współpraca jest rentowna.
Velobank
Witam, czy ktoś prowadzi lub ma zamiar zacząć z velobankiem?
Pekao SA - czy to dobry pomysł na biznes
Warto interesować się tematem czy lepiej wybrać inny bank ?
PEKAO PARTNER - FRANCZYZA
Witam, Czy posiada ktoś jakiekolwiek informacje na temat franczyzy Banku Pekao ? Chodzi głównie o wynagrodzenie i przyznawalnośc kredytów. Warto interesować się tematem...
W co inwestować
Nieruchomości Złoto Kryptowaluty
W co inwestować
Nieruchomości Złoto Kryptowaluty
Skąd wziąć pieniądze na rozwój firmy?
dofinansowania są różne konkursy organizowne przez gmine, miasto, ministerstwa w zaleznosci od pomyslu na biznes.
Firma pożyczkowa
Ja gdy wiem, że chce uzbierać na dany cel, stosuje zasadę50/30/20, dzięki temu oszczędzam i nie potrzebuję pożyczać pieniędzy.